Unikátna kombinácia služieb, akú inde nenájdete

 

Vďaka neúnavnej práci, investícii do nových prístrojov fyzikálnej terapie a starostlivému výberu kvalitných fyzioterapeutov, patríme v súčasnosti k najlepšie vybaveným pracoviskám fyzioterapie, s najširším portfóliom ponúkaných služieb. Zverte sa do našich rúk a my sa postaráme o to, aby ste sa čo najskôr plnohodnotne vrátili do bežného života aj pracovného kolobehu.

Viac o jednotlivých službách, ktoré ponúkame nájdete v hornom menu v záložke Služby.

 

Cvičenie a mechanická terapia

Ponúkame škálu individuálnych terapeutických cvičení, na čele s celosvetovo uznávanou McKenzie metódou. Taktiež ponúkame cvičenie SM Systém, Trakčnú liečbu, Mäkké techniky, či Kinesiotaping. Pre viac informácií si vyberte konkrétnu terapiu z ponuky služieb v menu. 

Fyzikálna terapia

Sme najlepšie vybavené pracovisko fyzioterapie v Prešove. Obľúbenú Magnetoterapiu a Elektroterapiu, dopĺňame o ďalšie tri účinné fyzikálne terapie – HiTop, Vibroterapia, a najmä unikátna Laserová terapia HILT® – High Intensity Laser Therapy. Pre viac informácií si vyberte konkrétnu terapiu z ponuky služieb v menu. 

Podporná infúzna terapia aplikovaná pod dohľadom lekára

Vďaka tomu, že sme súčasťou Polikliniky Medikard, našim pacientom ponúkame aj doplnkovú podpornú infúznu liečbu. Terapia vysokodávkovým Vitamínom C nakopne Vašu imunitu, Ozónoterapia zase pomôže s prekrvením a regeneráciou, a pri priamej aplikácii do svalu, či pod kožu zmierňuje aj akútne bolesti. Pre viac informácií si vyberte konkrétnu terapiu z ponuky služieb v menu.